SIKCA SORULAN SORULAR

SanatlaKalAvcılar platformu İstanbul Avcılar'da bir grup sanatsever tarafından oluşturulmuş ve sanatın her şartta devamlılığını hedefleyen sivil bir insiyatiftir.

Sanatsal üretimin sağlıklı bir şekilde desteklenebilmesi için pek çok farklı aktörün birlikte çalışması gerektiğine inanıyoruz.  Bu oluşumu kurgularken, Sanatın ve sanatçının yaşamımızın her döneminde şartlar ne olursa olsun önemini vurgulayarak, sanatın sürekliliğini sağlamayı ve sanatçılarla sanatseverleri kolektif bir çatı altında buluşturmayı hedefledik.

SanatlaKalAvcılar, kâr amacı gütmeyen bir platform olarak kuruldu. Amacı sanat ve sanatçıya destek amacıyla projeler üreterek sanatta sürekliliği sağlamak olan SanatlaKalAvcılar profesyonel bir kadro tarafından yönetiliyor. 

SanatlaKalAvcılar'ın ilkelerini benimseyen, kuruluş amaçlarına saygı duyan ve bu doğrultuda SanatlaKalAvcılar platformuna katılmak isteyen herkese  kapısı açıktır. SanatlaKalAvcılar ailesine katılabilmek için bizimle iletişime geçerek hangi alanda destek sağlamak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ekibimiz size geri dönüş yaparak gerekli görüşmeleri sağlayacaktır. 

SanatlaKalAvcılar, sadece sanatçılardan değil sanatseverlerden de oluşmaktadır. Proje üretmenin yanı sıra reklam, tanıtım ya da manevi anlamda da destek sağlayabilirsiniz. Açıkçası en büyük destek SanatlaKal Avcılar ailesi olarak yanımızda olduğunuzu bilmektir.